czwartek, 4 lipca 2013

Martina Stoessel ( czyli serialowa Violetta ) Urodzona 21 marca 1997 roku w Buenos Aires, Martina Stoessel jest córką Alejandro Stoessel i Mariany Muzlera, ma brata Francisco, jest piosenkarką i aktorką Argentyńską. Kształcenie artystyczne rozpoczęła w młodym wieku, ucząc się gry na pianinie, śpiewu, teatru i tańca. Popularność zdobyła dzięki roli Violetty w serialu "Violetta" emitowanym na Disney Channel.

 Jej ojciec jest producentem telewizyjnym, dyrektorem programu "Tańcz ze mną Paragwaj" wersja Paragwajska "Tańca z gwiazdami". Z ojcem w świecie rozrywki, to jest normalne że Martina rozpoczęła swoją karierę artystyczną  w młodym wieku.W 2011 roku Stoessel był odpowiedzialny za hiszpańska wersję tematu "the Glow"("Tu Resplandor"),Martina zaśpiewała tą piosenkę, wersję angielską śpiewa "Saunders Shannon".
W 2011 roku Martina Stoessel dostaje główną rolę w Disney Channel "Violetta", koprodukcja Disney Channel i pol-ka production. Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji i Afryki, w którym gra postać Violetta Castillo. Stoessel śpiewa tytułową piosenkę z tej serii, wydaną w dniu 5 kwietnia 2012 roku zatytułowana "En mi Mundo", śpiewa też wersję Włoską, "Nel mi Mondo". Za tę rolę otrzymała nagrodę "revelation" w 2012 w Kids Choise Awards Argentyna i została nominowana do Amerykańskiej wersji, Nickelodeon Kids Chois Awards, w kategorii ulubiony artysta łaciński. Zaśpiewała także utwory takie jak "Tienes Todo" z Pablo Espinoza, "Te Creo", "Veo Veo" z Lodovica Camello, "Podemos" z Jorge Blanco "Junto a Ti" z Lodovica Camello, "Habla si Puedes", i "Ven y Canta" z wszystkimi uczniami studio 21, na albumie z serii "Violetta" Wystąpiła także w programie telewizyjnym The U-Mix Show i Disney Planet. W 2013 potwierdzono,  że zagra w 2 sezonie "Violetta " zagra tę sama postać. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz